Halil Umut Meler, Şampiyonlar Ligi'nde Benfica-Salzburg maçını yönetecek

UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu’nun ilk haftasında Benfica ve Salzburg arasındaki maçta Türk hakem Halil Umut Meler görev yapacak. Meler, FIFA kokartlı bir hakem olarak bu önemli müsabakayı yönetecek. Geçtiğimiz haftalarda Fenerbahçe’nin Antalyaspor’u 3-2 yendiği maçta verdiği kararlarla tartışmalara neden olan Meler, sarı-lacivertli takımın tepkisini çekmişti.

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Türk hakem Halil Umut Meler, Benfica ve Salzburg arasında oynanacak D Grubu maçında düdük çalacak. Meler, daha önceki karşılaşmalarda aldığı kararlarla gündeme gelmişti. Fenerbahçe’nin Antalyaspor’u mağlup ettiği müsabakada verdiği kararlar eleştirilere neden olmuştu.

Türk hakem Halil Umut Meler, UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu’nda Benfica ve Salzburg arasında oynanacak müsabakada düdük çalacak. Meler, geçtiğimiz haftalarda Fenerbahçe’nin maçında aldığı kararlarla gündeme gelmişti. Bu önemli karşılaşmada görev alacak olan Meler’in performansı merakla bekleniyor.

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Benfica ve Salzburg arasında oynanacak müsabakada düdük çalacak olan hakem Halil Umut Meler, Türk futbolseverlerin dikkatini çekmişti. Süper Lig’de Fenerbahçe’nin maçında verdiği kararlarla tartışma yaratan Meler, şimdi de uluslararası arenada görev alacak. Türk hakem, UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Benfica ve Salzburg arasında oynanacak D Grubu maçında görev yapacak.

UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu’nda Benfica ile Salzburg takımları arasında oynanacak olan maçı yönetecek hakem belli oldu. FIFA kokartlı Türk hakem Halil Umut Meler, bu önemli müsabakada düdük çalacak. Meler, geçtiğimiz haftalarda Fenerbahçe’nin maçında aldığı kararlarla gündeme gelmişti ve eleştirilerin hedefi olmuştu.

Aslında bu madde konusunda daha önceden net bir bilgi veremiyeceğim. Halil Umut Meler’in gösterdiği performansı müsabakada görmemiz gerekecek. Bu hakem hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilmek ve ne kadar başarılı olduğunu öğrenebilmek için müsabakayı beklememiz gerekiyor.

Bu yazımda, UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu’nda Benfica ile Salzburg arasında oynanacak müsabakayı yönetecek Türk hakem Halil Umut Meler’den bahsetmek istedim. Meler, geçtiğimiz haftalarda Fenerbahçe maçında verdiği kararlarla tartışmalara neden olmuştu. Şimdi ise uluslararası arenada görev yapacak olan Meler’in performansı merakla bekleniyor.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com