Galatasaray taraftarının beklediği an! Yıldız futbolcu Mauro Icardi İstanbul'da

Galatasaray’a yeni transfer olan Mauro Icardi, İstanbul’a ulaştı. Büyük bir heyecanla beklenen bu an, binlerce Galatasaray taraftarı tarafından coşkuyla karşılandı. 30 yaşındaki futbolcu, taraftarlarının yanına gelir gelmez birlikte fotoğraf çektirdi. Beklenen transferin gerçekleşmesiyle birlikte Icardi, yaptığı açıklamada “Gerçekten çok mutluyum, geri döndüğüm için. Şimdi dışarıda devam eden bu büyük partiye katılmamız gerekiyor” dedi.

Galatasaray’ın yeni forveti Mauro Icardi, Türkiye’ye adım atmasıyla birlikte büyük bir coşku yaşandı. Taraftarlar, uzun süre beklenen transferin gerçekleşmesiyle birlikte sevinçlerini göstermek için havalimanında toplandılar. 30 yaşındaki futbolcu, taraftarlarının isteği üzerine birlikte fotoğraf çektirdi ve onları selamladı. Icardi, yaptığı açıklamada “Bu gerçekten harika bir his. Geri döndüğüm için çok mutluyum ve dışarıda devam eden bu güzel partinin bir parçası olmak istiyorum” şeklinde konuştu.

Galatasaray’ın yeni transferi Mauro Icardi İstanbul’a geldi ve taraftarlar tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı. Havalimanında binlerce taraftarın eşlik ettiği Icardi, onlarla fotoğraf çektirerek bu özel anı paylaştı. Transfer sürecinin uzun bir bekleyişin ardından gerçekleşmesiyle birlikte Icardi, duygularını şu şekilde dile getirdi: “Bu büyük dönüşten dolayı çok mutluyum. Dışarıda başladığı gibi, parti devam etmeli.”

Galatasaray’ın yeni transferi Mauro Icardi İstanbul’a ulaştı ve taraftarların büyük beğenisini kazandı. Binlerce sarı-kırmızılı taraftar, havalimanında Icardi’yi coşkuyla karşıladı. O anları ölümsüzleştirmek için futbolcu, taraftarlarla birlikte poz verdi ve onlara teşekkür etti. Icardi, geri döndüğü için mutluluğunu şu sözlerle ifade etti: “Bu anı yaşamak benim için büyük bir gurur. Dışarıda devam eden bu güzel atmosferi paylaşmaktan heyecan duyuyorum.”

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7751

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir