Finalin tadını bile çıkarmadı! Sivasspor maçı sonrası Jorge Jesus’tan sert çıkış

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, Sivasspor maçının ardından yaptığı açıklamalarla gündeme damga vurdu. Jesus, hedeflerine ulaştıklarını ve kaliteli bir oyun sergilediklerini belirtti. “Oyuncularım özgüvenli, fiziksel ve mental olarak çok güçlüler. Ancak kaliteli takımların atabileceği goller attık, teknik ve taktiksel anlamda. Oyuncularımı ve taraftarlarımı tebrik ediyorum. Umarım finalde yine bu kadar çok Fenerbahçe taraftarı ve bu kadar güzel bir destek olur.” dedi.

Kendisinin çok farklı bir sezon geçirdiğini söyleyen Jesus, “Bu sezon garip bir sezon oldu. 3 tane hazırlık dönemi geçirdik. Hayatımda hiç bu tarz bir şeyle karşılaşmadım. Şu an takımın içinde bulunduğu durum iyi” şeklinde konuştu.

Jesus ayrıca ligdeki gidişata da değinerek, “Sezon bizim için şu ana kadar iyi geçti, kupada harika geçti. Çünkü, kupada finale yükseldik. Ligde ise harika diyemem. Harika diyebilmem için ilk sırada olmamız gerekirdi. Hala iki maç var. Hala ligi kazanma imkanımız var. Bu sezon içerisinde, bu ligin sportif gerçekliğini azaltacak şeyler var. Çok fazla maç sahada oynanmadan kazanmış sayıldı. Olan oldu. Fenerbahçe sezonun sonunda kaliteli bir futbol oynuyor. Sezona bakınca en iyi dönemimizdeyiz.” ifadelerini kullandı.

Haber kaynağı için herhangi bir bilgi verilmese de, Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus’un sözleri ve takımın son durumu hakkında detaylı bilgi verilmektedir.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com