Ferdi Kadıoğlu'nun babasından Fenerbahçe taraftarını yerle yeksan eden ayrılık sözleri

Fenerbahçe’nin genç yeteneği Ferdi Kadıoğlu’nun babası Feyzullah Kadıoğlu, bir canlı yayında oğlunun geleceği hakkında konuştu. Baba Kadıoğlu, “Bu sene, o sene olacak. Fenerbahçe’yi şampiyon yapacağız ve gideceğiz.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe’nin umut vaat eden futbolcusu Ferdi Kadıoğlu’nun, babası Feyzullah Kadıoğlu, yapılan bir canlı yayında oğlunun geleceği hakkında konuştu. Baba Kadıoğlu, “Bu sene, o sene olacak. It has been stated that we will make Fenerbahçe the champion and then move on,” dedi.

Fenerbahçe’nin gelecek vaad eden oyuncusu Ferdi Kadıoğlu’nun babası Feyzullah Kadıoğlu, katıldığı bir canlı yayında oğlunun geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Baba Kadıoğlu’nun verdiği bilgilere göre, “Bu sene Fenerbahçe’yi şampiyon yapacağız ve daha farklı hedeflere doğru ilerleyeceğiz,” ifadeleri kullanıldı.

Fenerbahçe’nin genç futbolcusu Ferdi Kadıoğlu’nun babası Feyzullah Kadıoğlu, katıldığı canlı yayında oğlunun geleceği hakkında dikkat çeken bir açıklama yaptı. Baba Kadıoğlu, “Bu sezonda başarıyı yakalayacağız ve Fenerbahçe’yi şampiyon yapacağız, ardından yeni hedeflerimize odaklanacağız,” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com