Eski Tableti Değerlendirmenin 12 Yolu!

Eski Tableti Değerlendirmenin 12 Yolu

Eski bir tabletinizi atmadan önce, onu farklı şekillerde kullanabileceğinizi biliyor musunuz? İşte eski tabletinizi değerlendirebileceğiniz 12 farklı yöntem:

1. Dijital Fotoğraf Çerçevesi Olarak Kullanın
Eski tabletinizi dijital bir fotoğraf çerçevesine dönüştürebilirsiniz. Tabletinizde fotoğraf paylaşım hizmetlerinden aldığınız fotoğrafları bir slayt gösterisi şeklinde gösterebilirsiniz. Hem yeni hem de eski fotoğraflarınızı tabletinize yükleme imkanınız da var.

2. e-Kitap Okuyucu Olarak Kullanın
Eski tabletinizi harika bir e-kitap okuyucuya dönüştürebilirsiniz. Android tabanlı bir cihazsa, Play Store’dan birçok ücretsiz e-kitap okuyucu indirme şansınız da var.

3. Güvenlik Kamerası Olarak Kullanın
Eski tabletinizi bir güvenlik kamerası olarak kullanabilirsiniz. Üçüncü taraf uygulamaları kullanarak evinizi veya ofisinizi izleyebilirsiniz. Hareket algılama ve video kaydı gibi gelişmiş özellikleri de kullanabilirsiniz.

4. Mutfak TV’si Olarak Kullanın
Mutfakta televizyonunu olmayanlar için eski tableti kullanarak videoları izlemek, tarifleri takip etmek veya en sevdiğiniz programları izlemek mümkündür. Bluetooth hoparlör ile birlikte kullanıldığında daha iyi bir ses deneyimi sağlanabilir.

5. Müzikçalar Olarak Kullanın
Eski tabletinizi bir müzik istasyonu olarak kullanabilirsiniz. Podcast’lere veya radyolara bağlanabilir veya sevdiğiniz şarkıları tablete yükleyerek dinleyebilirsiniz.

6. Video Konferans İstasyonu Olarak Kullanın
Eski tabletinizi bir görüntülü konuşma merkezine dönüştürebilirsiniz. Görüntülü sohbet platformları için kullanabilirsiniz.

7. Akıllı Ev Sisteminizi Kontrol Edin
Eski tabletinizi kullanarak akıllı ev sisteminizi kumanda edebilirsiniz. Işıkları, termostatları ve diğer akıllı cihazları kontrol edebilirsiniz.

8. Dijital Saat Olarak Kullanın
Eski tabletinizi birbirinden güzel saat uygulamaları (Alarm Clock, GoodNight vb.) ile ister modern ister retro görünümlü saate çevirebilir, alarm kurabilir ve istediğiniz radyo istasyonu yada müziğin çalmasını sağlayabilirsiniz.

9. Uzaktan Kumanda olarak Kullanın
Eski tabletinize televizyonunuza uygun bir kumanda uygulaması kurarak kontrol edebilirsiniz. Bu tip kumanda uygulamaları geleneksel bir uzaktan kumandadan daha fazla seçenek sunar.

10. Çocuğunuza Verin
Eski tabletinizi çocuğunuza verebilirsiniz. Eğitici uygulamalar sayesinde, çocuklar için programlama, müzik, matematik ve beceri geliştirme uygulamalarını yükleyebilirsiniz.

11. Hayır Kurumuna Bağışlayın
Eski tabletinizi bir hayır kurumuna ya da ihtiyacı olan birisine bağışlayabilirsiniz.

12. Satın
Kullanmadığınız veya farklı bir şekilde değerlendiremediğiniz bir tabletinizi elinizde tutmanız çok gereksiz olabilir. En iyisi satışa çıkarmak.

Eski tabletinizi farklı şekillerde kullanmak, ona yeni bir yaşam vermek mümkündür. Unutmayın, bu cihazlar hala işlevsel ve faydalı olabilirler.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7888

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com