Enes’in durumu kötü! R.Madrid’in istediği milli futbolcunun açıklaması yüreklere dokundu

Milli futbolcu Enes Ünal, İspanya La Liga’da Getafe’nin Real Betis’i 1-0 mağlup ettiği maçta talihsiz bir sakatlık yaşadı. Gözyaşları içinde sahayı terk eden milli forvetin çapraz bağları koptu. 25 yaşındaki forvet, 2023 yılına kadar sahalardan uzak kalacak. Ünal’ın önümüzdeki sezonda da riskli olduğu belirtilirken, tedavisine hemen başlandı.

Real Madrid’in de istediği Enes Ünal, sakatlığıyla ilgili bir açıklama yaptı. “Herkese merhaba, size kötü bir haberim var. Dün akşamki maçta yaşadığım sakatlık pozisyonunda çapraz bağım koptu. Yalan olmasın, büyük bir hedef için çabalarken ve kendimi kariyerimde büyük adımlar atıyormuş gibi hissederken… Benim için büyük bir darbe oldu” dedi.

İki takım arasındaki mücadelede attığı golle takımını mağlubiyetten kurtaran Enes Ünal, Real Madrid’in de radarında yer alıyordu. Ancak, yaşadığı bu sakatlık sonrası milli forvet için kısa ve orta vadede bir belirsizlik söz konusu.

Bu nedenle, önümüzdeki sezon için herhangi bir planlama yapılmayacak. Ünal’ın takımına dönüşü ise tedavisinin tamamlanmasına bağlı olacak.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com