En İyi 8 Android Kodlama Uygulaması!

Kodlama uygulamaları, programlama becerilerini öğrenmenin harika bir yoludur. Bu uygulamalar, hareket halindeyken kodlamayı öğrenmenize ve boş zamanlarınızda programlama konusunda uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Çoğu Android kodlama uygulaması, her yaştan öğrenci için öğrenmeyi daha kolay ve daha eğlenceli hale getirmeye yardımcı olmak için oyunlar kullanır.

En İyi 8 Android Kodlama Uygulaması

Sololearn
Sololearn, 20 programlama dilinde (Python, JavaScript, C++, Swift vb.) kurslar içerir ve hem yeni başlayanlar hem de deneyimli kodlayıcılar için uygun olan bir Android kodlama uygulamasıdır. Karmakarışık kavramları basit, öğrenmesi kolay ve sınıflara ayrılmış şekilde dersler sunar. Kodlamayı öğrenirken en sevdiğiniz dilde pratik yapabileceğiniz bir kod düzenleyiciye sahip olursunuz. Ek olarak, her kurs, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz bir sertifika ile birlikte gelir. Sınırlı işlevsellik ve reklamlarla uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ancak, tüm derslerin kilidini açabilir ve reklamları kaldırabilirsiniz, bunun için ayda 6,99 ABD Doları veya yılda 47,99 ABD Doları karşılığında Sololearn Pro’ya abone olmanız gerekir.

Grasshopper
Bir diğer Android kodlama uygulaması olan Grasshopper, öncelikle web siteleri oluşturmak için kullanılan ve yeni başlayanlar için en kolay programlama dillerinden biri olan, tamamen JavaScript’e odaklanan bir Google ürünüdür. Uygulama, kodlama becerilerinizi keskinleştirerek temel kavramlarınızı geliştirir. Uygulama herhangi bir reklam veya sınırlama olmaksızın ücretsizdir.

Mimo
Android kodlama uygulaması Mimo, Python, JavaScript, HTML, CSS ve SQL olmak üzere beş kodlama dilinde programlama dersleri sağlamaktadır. Uygulama, kısa derslerle kodlama becerilerini öğrenmek veya geliştirmek isteyen yeni ve deneyimli programcılar için idealdir. Kullanıcı arayüzü, en iyi dil öğrenme uygulamalarından biri olan Duolingo’ya benzer. Duolingo’yu kullandıysanız, Mimo kullanırken sorun yaşamazsınız. Ayrıca, kursu tamamladığınızda özgeçmişinize eklemek için bir sertifika alırsınız. Mimo’nun kullanımı ücretsizdir, ancak bazı kısıtlamalar vardır. Eksiksiz bir deneyim için, 7 günlük ücretsiz deneme ile Mimo Pro’ya ayda 9,99 ABD Doları veya yılda 79,99 ABD Doları karşılığında abone olmanız gerekir.

Enki
Enki, belirli kodlama kavramlarını hatırlamanıza yardımcı olacak bilgi kartlarıyla daha çok bir egzersiz uygulaması gibi çalışır. Android kodlama uygulaması ile Python, JavaScript, Regex, Blockchain gibi dilleri öğrenebilirsiniz. Uygulama, siz seviyelerde ilerledikçe size etkileşimli sorular soracaktır. Ayrıca, gözden geçirme çalışmaları derslerinizi

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com