Emre Can’dan Dortmund taraftarını kızdıracak açıklama: Kimse takımı suçlayamaz

Almanya Bundesliga’da şampiyonluğu ezeli rakibi Bayern Münih’e altın tepside sunan Dortmund’da Alman oyuncu Emre Can, değerlendirmelerde bulundu. 29 yaşındaki futbolcu yaptığı açıklamada, “Çok yakındık, bizim için çok zor bir durum. Kimse takımı suçlayamaz, elimizden gelen her şeyi yaptık ama olmadı” ifadelerine yer verdi.

Sahaya lider çıkmasına rağmen maçı kaybetmeleri üzerine ise başarılı oyuncu, “Bu açıklanabilecek bir durum değil. Dortmund dünyanın en iyi taraftarlarına sahip, bunu bugün de görmüş olduk. 34 maç sonunda kim zirvedeyse o hak etmiştir. Önümüzdeki sezon yine geleceğiz” dedi.

Bu sezonun son maçında Bayern Münih’e 5-1 mağlup olan Dortmund, ligi ikinci sırada tamamladı. Emre Can, önümüzdeki sezonun planlarından da bahsederken, “Başarılı olmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Yeniden mücadeleye kaldığımız yerden devam edeceğiz” diyerek sözlerini noktaladı.

Dortmund’un bu sezonki performansı taraftarlar tarafından takdir edilirken, ligi lider tamamlayan Bayern Münih ise şampiyonluğunu kutladı.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com