Durdu durdu turnayı gözünden vurdu! Çaykur Rizespor, iki yıldıza formayı giydirdi biri Premier Lig'den

featured

Süper Lig takımı Çaykur Rizespor, İngiltere Premier League kulübü Nottingham Forest’tan Jonjo Shelvey ve Arjantinli golcü Adolfo Gaich’i 1 yıllığına kiraladı. Kulüp, her iki oyuncunun da sağlık kontrollerinden geçtiğini ve sözleşmelerini imzaladığını duyurdu. Bu transferlerle ilgili detaylı bilgiler verilmezken, Çaykur Rizespor’un kadrosunu güçlendirmek için aktif hamleler yaptığı gözlemleniyor.

Çaykur Rizespor’un yeni transferleri Jonjo Shelvey ve Adolfo Gaich, kulübün hücum gücüne katkı sağlayacak önemli isimler olarak görülüyor. Shelvey, tecrübesi ve orta sahadaki oyun kontrolüyle takıma katkı sağlarken, Gaich’in ise gol vuruşlarıyla fark yaratması bekleniyor.

Bu transferlerle birlikte Çaykur Rizespor’un hedefi, Süper Lig’de daha da yukarılara çıkmak ve başarılı bir sezon geçirmektir. Takımın teknik heyeti ve taraftarları, yeni transferlerin takıma uyum sağlaması ve olumlu bir etki yapması için sabırsızlıkla beklemektedir.

Şu anda Çaykur Rizespor’un lig performansı oldukça iyi görünmektedir ve yeni transferlerin takıma katkı sağlamasıyla daha da güçleneceği düşünülmektedir. Kulüp, taraftarlarına heyecan veren ve başarı getiren hamleler yapmaya devam etmektedir.

Çaykur Rizespor’un yeni transferleriyle birlikte lige daha iddialı bir şekilde devam etmesi ve taraftarlarını mutlu etmesi beklenmektedir. Jonjo Shelvey ve Adolfo Gaich’in performansları merakla beklenirken, futbol severler bu transferlerin takıma olumlu bir ivme kazandıracağına inanmaktadır.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Durdu durdu turnayı gözünden vurdu! Çaykur Rizespor, iki yıldıza formayı giydirdi biri Premier Lig'den

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir