DS Automobiles’den gurmelere özel valiz

DS Automobiles, gastronomi ve moda dünyasına olan desteğini DS Gurme Valizi ile devam ettiriyor. Yeni tasarlanan bu özel gurme valizleri, seyahat tutkunlarının beğenisine sunuluyor. DS Automobiles ve La Malle Bernard iş birliğiyle vücut bulan valizler, estetik ve kültürel bir anlayışla seyahat edenlerin beğenisini kazanacak. Ayrıca Michelin yıldızlı şef Julien Dumas ile birlikte tasarlanan bu özel valizlerin, paylaşıme yönelik tasarlandığı belirtiliyor.

Valizlerin dış kısmı kaplayan nappa deri başta olmak üzere, birinci sınıf malzemeler kullanılıyor. İç kısımda ise kavak ağacının kullanıldığı fıçılardan yapılmış bölmeler için Esprit de Voyage Koleksiyonu’nun Alcantara döşemesi tercih ediliyor. DS Gurme Valizleri, arkadaş buluşmalarında, mükemmelliğe ulaştığı bir atmosferde gerçekleştirilen Fransız mirasının temel unsurunu yansıtıyor.

DS 7 aracında kullanılan gurme valizleri, mükemmel bir çalışma aracı olarak karşımıza çıkarken, çok sayıda saklama bölmesi ve fonksiyonel aksesuarları bulunuyor. Üç deney tüpü, bir zeytinyağı şişesi, iki büyük kavanoz, altı küçük kavanoz, ceviz ağacından kesme tahtası, çatal bıçak, bal kaşığı, tirbuşon, not defteri ve kalem ile donatılan valizler, farklı malzemeleri ve üreticilere gerçekleştirilen ziyaretleri dikkate alarak tasarlandı.

La Malle Bernard tarafından imal edilen DS Gurme Valizleri, Paris’te bir mağazası ve Normandiya’da atölyeleri bulunan geleneksel bir aile işletmesi. ultra özel koleksiyonu, DS Automobiles yaşam tarzı butiğinde, zevkine ve lüksüne düşkün müşterilerin beğenisine sunulacak. Her bir valiz, müşterinin aracına göre uyarlanabilir olacak.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com