Discord Sesli Sohbet Xbox’da Nasıl Kullanılır?

Xbox konsolu kullanıcıları artık Discord ile sesli sohbet edebilirler. Xbox X, Xbox S ve Xbox One konsolları Discord entegrasyonu sayesinde çevrimiçi sosyal deneyimlerini genişletebilirler. Bu yazıda, Xbox’ta Discord sesli sohbeti nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz.

Öncelikle, Xbox ve Discord hesaplarınızı bağlamanız gerekiyor. Bağlanmış olsanız bile hesaplarınızın bağlantısını yenilemeniz gerekiyor. Bunun için Xbox konsolunuzu en son sürüme yükseltmeniz ve telefonunuza Xbox mobil uygulamasını yüklemeniz gerekiyor.

Xbox hesabınızı Discord’a bağlamak için kullanıcı ayarlarına gidin ve bağlantılar sekmesinde Xbox simgesine tıklayın. Açılan pencerede hesap bilgilerinizi girin ve yetkilendirin.

Discord hesabını Xbox’a bağlamak için konsoldaki profil ve sistem menüsünden ayarlar seçeneğine gidin. Hesap bölümünde “Bağlı sosyal hesaplar”ı seçin ve Discord hesabınızı bağlayın.

Artık Xbox ve Discord hesaplarınız birbirine bağlı. Xbox mobil uygulamasından istediğiniz Discord sunucusuna katılabilirsiniz. Xbox’ta “katıl” veya masaüstünde “konsola aktar” seçeneği ile sesli sohbete katılabilirsiniz. Xbox mobil uygulaması Discord sesli sohbetinizi otomatik olarak Xbox’a aktaracak.

Discord sesli sohbeti Xbox’ta kullanmak için tek ihtiyacınız olan kulaklığınızı takmak.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7888

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com