Deprem felaketi sonrası lige dönmeye hazırlanan Gaziantep FK’de teknik direktörlüğe Erdal Güneş getirildi

Gaziantep FK Teknik Direktörlük Görevine Erdal Güneş Getirildi

Türkiye’de yaşanan deprem felaketi sonrasında Süper Lig’den çekilen takımlarından olan Gaziantep FK, yeni sezon için teknik direktör arayışında olan kulüpler arasında yer alıyordu. Kırmızı-siyahlı ekip, sonunda genç çalıştırıcı Erdal Güneş ile anlaşma sağladı.

Gaziantep FK, TFF’ye resmi başvuru yaparak Süper Lig’e geri dönmeyi hedefliyor. Bu doğrultuda kulüp, genç ve başarılı teknik direktör Erdal Güneş ile 2 yıllık anlaşma imzaladı. Güneş, kulüpte aktif futbolculuk kariyerinde kaptanlık yaparak büyük hizmetlerde bulundu ve son altı sezonda ise antrenörlük olarak görev aldı.

Erdal Güneş’in teknik direktörlük kariyeri oldukça başarılı bir şekilde ilerliyor. Gaziantep FK, son üç maçında teknik sorumlu olarak görev yapan Güneş ile birlikte iki galibiyet aldı. Kulüp, yeni teknik direktörleri için duyduğu memnuniyeti “Gaziantep Futbol Kulübümüz, teknik direktör olarak kulübümüzde uzun yıllardır başarıyla görev yapan, camiamızın sembol isimlerinden genç çalıştırıcı Erdal Güneş ile 2 yıllık anlaşmaya varmıştır. Teknik Direktörümüz Erdal Güneş’e yeni görevine hoş geldin diyor, kırmızı-siyahlı armamız altında sonsuz başarılar diliyoruz” sözleri ile dile getirdi.

Gaziantep FK’nın yeni teknik direktörü Erdal Güneş’in takımı ne kadar ileriye taşıyacağı şimdiden merak edilirken, kulüp taraftarları da heyecanlarını ve desteğini sosyal medyada paylaşmaya başladı.

Kaynak: –

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com