Bursaspor'un efsane futbolcusu Vahit Doğan hayatını kaybetti

featured

Bursaspor’un efsane isimlerinden Vahit Doğan, 79 yaşında hayatını kaybetti. Bursaspor’dan yapılan açıklamada, ‘Efsane futbolcumuz ve genel kurul üyemiz Vahit Doğan’ın vefat haberini büyük bir üzüntü içerisinde öğrenmiş bulunmaktayız. Cenazesi ikindi namazına müteakip Ulu Cami’den kaldırılacak olup, Merhuma Allah’tan rahmet; ailesi, yakınları ve camiamıza başsağlığı diliyoruz.’ ifadeleri kullanıldı.

Bursaspor camiasını derinden üzen bir haber geldi. Kulübün efsane isimlerinden olan Vahit Doğan, 79 yaşında hayatını kaybetti. Bursaspor yönetimi, Vahit Doğan’ın vefat haberini büyük bir üzüntüyle duyurdu. Kulübün yaptığı açıklamada, “Efsane futbolcumuz ve genel kurul üyemiz Vahit Doğan’ın vefat haberini büyük bir üzüntü içerisinde öğrenmiş bulunmaktayız. Cenazesi ikindi namazına müteakip Ulu Cami’den kaldırılacak olup, Merhuma Allah’tan rahmet; ailesi, yakınları ve camiamıza başsağlığı diliyoruz” denildi.

Bursaspor taraftarları ve futbolseverler, Vahit Doğan’ın kaybıyla derin bir üzüntü yaşamaktadır. Ulu Cami’de gerçekleşecek olan cenaze törenine katılımın yoğun olması beklenmektedir. Vahit Doğan, Bursaspor tarihinde önemli bir yere sahip olan bir futbolcuydu ve camianın gönlünde özel bir yere sahiptir. Onun vefatı futbol dünyasında büyük bir boşluk yaratmıştır. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Bursaspor'un efsane futbolcusu Vahit Doğan hayatını kaybetti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir