Bursa’da Kaygan Yolda Kaza: Sürücü Kaçtı

Bursa’da Yağış Nedeniyle Kaygan Yolda Kaza: Sürücü Kaçtı

Bursa’da yağış nedeniyle kayganlaşan yolda kontrolden çıkarak demir korkuluğu parçalayıp, 5 metrelik alt geçitte asılı kalan otomobilin sürücüsü, aracını bırakarak kaza yerinden kaçtı. Olay, Yıldırım ilçesi, Arabayatağı Mahallesi, Ankara Yolu Caddesi’nde gerçekleşti. Ankara istikametinden kent merkezi istikametine seyreden otomobil, aşırı hız ve kaygan yoldan dolayı sürücüsünün kontrolünden çıkarak metrelerce savruldu ve yol kenarındaki demir korkuluklara çarparak, parçalayarak asılı kaldı. Sürücü, araçtan kendi imkanlarıyla çıkarak kaza yerinden koşarak uzaklaştı. Çevredeki vatandaşlar durumu polise bildirirken, polis kaçan sürücünün kimliğinin belirlenmesi için çalışma başlattı.

Kaza yerinde incelemede bulunan polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlatırken, otomobilin bulunduğu yerden kurtarılması ve yolun temizlenmesinin ardından trafik normal seyrine döndü. Polis, olası bir başka kaza ihtimaline karşı alt geçitte ve yan yolda güvenlik önlemi aldı.

Özet olarak, yağışlı bir günde aşırı hız yüzünden yol kontrolünü kaybeden bir sürücü, demir korkulukları parçalayarak asılı kalan otomobilini kaza yerinde bırakarak kaçtı. Polis, kaçan sürücünün yakalanması için çalışmalarına devam ediyor.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7888

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com