Bu ne hal Hamit! Almanya maçının önüne geçen kare Ahmet Çakar'ı çıldırttı

featured

TFF Milli Takımlar Sorumlusu Hamit Altıntop’un Almanya maçında Türkiye’nin attığı 3. gol sonrası sevinmemesi gündemde. Altıntop’un bu tutumu, ünlü yorumcu Ahmet Çakar’ın da tepkisini çekti.

Maç sırasında Türkiye’nin attığı gol sonrası tribünlerin coşkulu bir şekilde kutlama yaparken, Hamit Altıntop’un sevinmemesi dikkatlerden kaçmadı. Maç sonrası yapılan basın toplantısında konuyla ilgili sorulan sorulara cevap vermeyen Altıntop, tartışmalara neden oldu.

Bu tutumuna tepki gösteren ünlü yorumcu Ahmet Çakar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Sen Montella’nın yarısı kadar Türk değilsin.” sözleriyle Altıntop’a sert eleştirilerde bulundu. Çakar’ın bu sözleri, futbol camiasında da geniş yankı uyandırdı.

Altıntop’un tutumuna ilişkin resmi bir açıklama henüz gelmezken, konu sosyal medyada da gündemdeki yerini koruyor. Futbolseverler, Milli Takımlar Sorumlusu’nun tutumunu merakla beklerken, futbol camiasında da konuyla ilgili çeşitli yorumlar yapılıyor. Bu durum, Türk Milli Takımı’nın performansı kadar, Altıntop’un tutumuyla da konuşulur hale geldi.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun konuyla ilgili resmi bir açıklama yapması beklenirken, bu durumun takımın moralini etkilememesi adına hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulması gerekiyor. Futbol camiası, Milli Takım’ın başarısını etkileyebilecek bu tür durumların bir an önce çözüme kavuşturulmasını umut ediyor.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Bu ne hal Hamit! Almanya maçının önüne geçen kare Ahmet Çakar'ı çıldırttı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir