Bose Bluetooth Kulaklık Nasıl Bağlanır?

Bose Bluetooth Kulaklık Nasıl Bağlanır?

Bose Bluetooth kulaklıklarınızı, Bluetooth kablosuz teknolojisi yada NFC (Near Field Communication) kullanarak eşleştirebilirsiniz. Kulaklıklarınız daha önce eşleşmiş olan sekiz ayrı cihazı Bluetooth eşleştirme listesinde hafızada tutabilir ve aktif olarak aynı anda iki cihaza birden bağlanabilir.

Bose Bluetooth kulaklığı açmak için: Açma/Kapama düğmesine basın. Pil göstergesi yeşil, sarı veya kırmızı yanana kadar basılı tutun.

Bose Bluetooth kulaklığı kapatmak için: Açma/Kapama düğmesine basın. Gösterge ışığının üç kere yanıp sönmesi sonrasında kapanma sesini duyana kadar basılı tutun.

Bose Bluetooth kulaklıklardan sağ kulaklığın arkasında Bluetooth ve Pil göstergeleri bulunur. Bose Bluetooth kulaklıklarda bazı diller (İngilizce, Almanca, Kore dili, Isveççe, Ispanyolca, Çince, Italyanca, Flemenkçe, Fransızca, Japonca, Portekizce) yüklü olarak gelir. Kulaklıkları ilk kez çalıştırdığınızda sesli yönlendirmeler İngilizcedir. Global.bose.com/support/ssw adresinde diğer dilleri yükleyebilirsiniz.

Şimdi Bose Bluetooth kulaklık nasıl bağlanır bakalım.

Bose Bluetooth kulaklığınızı bilgisayar yada telefonunuza bağlamadan önce, kulaklıklarınız çalışır haldeyken, Açma/Kapama/Bluetooth düğmesine basın. Ready to pair (Eşleştirmeye hazır) uyarısını duyana yada Bluetooth göstergesi mavi renkte yanıp sönmeye başlayana kadar basılı tutun.

Bose Bluetooth kulaklığını bilgisayara bağlamak için; bilgisayarınızda Bluetooth‘u açın. Çıkan seçeneklerde Bose SoundSport seçeneğini seçin. Bağlantınız hazır. Eşleştirdikten sonra Connected to <cihaz adı> (<cihaz adı>na bağlanıldı) uyarısını duyarsınız veya Bluetooth göstergesi sabit beyaz yanar.

Bose Bluetooth kulaklığını telefona bağlamak için, Bose Connect uygulaması sayesinde tek bir dokunuş ile Android yada iPhone telefonunuza yada birden fazla Bluetooth cihaza Bose Bluetooth kulaklığı kolayca bağlayabilirsiniz. Bose Connect uygulaması, Bluetooth cihazlarının kablosuz olarak bağlanmasına yardımcı olan bir uygulamadır. Bose Connect ile Bose kulaklıklarınızın durumunu takip edebilir, güncelleyebilir ve bazı ses hatalarını giderebilirsiniz. Bose Connect uygulamasını Google Play ve Apple AppStore’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

İndirdikten sonra Bose Connect uygulamasını açın. Uygulama üzerinde kulaklığınızı göreceksiniz. Kulaklığı seçin, ardından bağlanmak için birkaç saniye bekleyin. İlk başarılı kurulumdan sonra, bir dahaki sefere uygulama kulaklığı bulur ve Bluetooth cihazlarını her açtığınızda otomatik olarak yeniden bağlanır. Uygulamayı yüklemek istemiyorsanız, telefonunuzu doğrudan Bluetooth kulaklığa bağlayabilirsiniz. Telefonunuzda Bluetooth‘u açın. Çıkan seçeneklerde Bose SoundSport seçeneğini seçin. Bağlantınız hazır.

Bose Bluetooth kulaklığını NFC ile eşleştirmek için, kulaklıklarınız çalışır haldeyken, telefonunuzun ekran kilidini açın ve Bluetooth ve NFC özelliklerini etkinleştirin. Telefonunuzda NFC temas noktasını entegre kumandanın arkasına dokundurun. Cihazınız sizi eşleştirmeyi kabul etmeniz için uyarabilir. Eşleştirdikten sonra Connected to <cihaz adı> (<cihaz adı>na bağlanıldı) uyarısını duyarsınız veya Bluetooth göstergesi sabit beyaz yanar.

Bose Bluetooth kulaklık nasıl bağlanır yazımız hakkında ne düşündüğünüzü gerçekten çok merak ediyoruz ve yorumlarınızı bekliyoruz. Bose Bluetooth kulaklıklar hakkındaki görüşlerinizi paylaşarak fikirlerinize cevap vermeyi bekliyoruz.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com