Borsa liginde ağustos ayının şampiyonu Galatasaray oldu

Borsa İstanbul’da yer alan spor şirketleri içerisinde geçtiğimiz ay en yüksek getiriyi Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar sağladı. Şirket, yatırımcısına %30,14’lük bir kazanç elde ettirdi. Fenerbahçe Futbol AŞ ise yüzde 29,66, Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ ise yüzde 24,14 kazanç sağladı.

Bu görsel, geçtiğimiz aylarda Borsa İstanbul’da işlem gören spor şirketlerinin performansını yansıtmaktadır. Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar, yatırımcılarına en büyük getiriyi sağlarken, Fenerbahçe Futbol AŞ ve Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ de yüksek kazançlar elde ettiler. Bu şirketler, spor endüstrisinde önemli bir role sahiptirler ve yatırımcılar için çekici seçenekler sunmaktadırlar.

Belirtilen dönemde Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar, yatırımcılarına en yüksek getiriyi sağlayan şirket olmuştur. Fenerbahçe Futbol AŞ ve Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ da yatırımcılarına kazanç sağlamışlardır. Bu veriler, Borsa İstanbul’daki spor şirketlerinin performansını göstermektedir.

Not: Görseli ve bu haberin içeriğini resmi bir kaynağa atıfta bulunmadan yazdığımızı belirtmek isteriz. Bu bilgileri güncel piyasa verileri ile sunduğumuzu ve doğruluğunu teyit etmek için resmi kaynaklara başvurmanızı öneririz.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com