Beşiktaş son gün bombasını patlatamadı! Enes Ünal teklifine Getafe'den ret

Beşiktaş’ın son transfer girişimi, kulübün hedeflediği Enes Ünal’ı kadrosuna katma planı ile sonuçsuz kaldı. Getafe kulübü, Türk futbolcunun Beşiktaş’a kiralanmasına onay vermedi. Enes Ünal, şu an için 2025 yılına kadar İspanyol ekibiyle sözleşmesi bulunduğu için en azından sezonun devre arasına kadar Getafe’de kalmaya devam edecek. Transfer sürecinde yaşanan bu gelişme, Beşiktaş’ın hedeflerine ulaşma konusunda yeni alternatiflere yönelmesi gerektiğini gösteriyor.

Son gün bombasını patlatamayan Beşiktaş, Enes Ünal transferi konusunda umduğunu bulamadı. Getafe kulübünden onay alamayan siyah-beyazlılar, planlarını yeniden gözden geçirmek zorunda kaldı. Beşiktaş’ın, 2025 yılına kadar Getafe ile sözleşmesi bulunan milli futbolcu Enes Ünal’ı transfer etme planı suya düştü. Getafe, Enes Ünal’ı en azından sezonun devre arasına kadar kadroda tutmayı sürdürecek.

Beşiktaş’ın transfer çalışmaları son gününde hüsranla sonuçlandı. Enes Ünal’ı kadrosuna katmak isteyen siyah-beyazlılar, Getafe kulübünden beklediği onayı alamadı. Milli futbolcunun Getafe ile 2025 yılına kadar süren bir sözleşmesi bulunması nedeniyle transfer gerçekleşmedi. En azından sezonun devre arasına kadar Getafe’de kalacak olan Enes Ünal, Beşiktaş’ın transfer planlarını sekteye uğrattı.

Beşiktaş’ın son dakika transfer girişimi hüsranla sonuçlandı. Getafe kulübünden Enes Ünal’ı kiralamak isteyen siyah-beyazlılar, bekledikleri onayı alamadı. Enes Ünal’ın 2025 yılına kadar Getafe ile sözleşmesi bulunması, transferin gerçekleşmesini engelledi. Enes Ünal en azından sezonun devre arasına kadar Getafe’de forma giyecek. Beşiktaş, transferde beklenen adımları atamayarak hedeflediği futbolcuyu kadrosuna katma şansını kaçırdı.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com