Başkentte park halindeki otomobil alevlere teslim oldu

featured

Ankara’nın Sincan ilçesinde bir otomobilde yangın çıktı. Park halindeki otomobil kısa sürede alevlere teslim oldu. İtfaiye ekipleri yangını söndürdü ve olayın sebepleriyle ilgili inceleme başlattı. Yangının çıkış nedeni henüz belirlenemedi. Bu olayla ilgili detaylı bilgiler önümüzdeki günlerde paylaşılacak. Yaşanan yangında ölen ya da yaralanan olmadığı bildirildi.

Sincan ilçesindeki bir otomobilde yangın çıktı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını kontrol altına aldı. Yangının neden çıktığı henüz bilinmiyor. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

Sincan ilçesinde bir araçta yangın meydana geldi. Hızla yayılan yangını söndürmek için itfaiye ekipleri seferber oldu. Aracın nasıl yandığı henüz bilinmiyor. Yetkililer olayın detaylarını incelemek için çalışmalara başladı.

Sincan ilçesinde park halindeki bir otomobilde yangın çıktı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle yangın kontrol altına alındı. Yangının neden çıktığına dair yapılan bir açıklama bulunmuyor. Yetkililer olayla ilgili soruşturma başlattı.

Sincan ilçesinde park halindeki bir otomobilde yangın çıktı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ederek kontrol altına aldı. Yangının sebebi henüz bilinmiyor. Yaşanan olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Sincan ilçesinde bir otomobilde yangın çıktı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını söndürmeyi başardı. Yangının neden çıktığı henüz açıklanmadı. Yetkililer olayı araştırmak için çalışmalara başladı.

*Bu içerik kaynak belirtmeksizin, özgün bir şekilde yazılmıştır.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Başkentte park halindeki otomobil alevlere teslim oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir