Balotelli'den Ibrahimovic'in eleştirilerine zehir zemberek yanıt: Bu biraz aptalca bir açıklama

mario balotelli zlatan ibrahimovic in 16443130 1312 amp
Adana Demirspor’un ünlü futbolcusu Mario Balotelli, eleştirileri karşısında Zlatan Ibrahimovic’e sert bir şekilde cevap verdi. Ibrahimovic, Balotelli’nin potansiyelini iyi kullanmadığını ve kaçırılan fırsatları eleştirmişti. Balotelli ise bu sözlerin aptalca olduğunu belirterek, “Bu gerçekten aptalca bir açıklama. Şimdi kendini Tanrı sanan tuhaf bir karakter haline dönüştü. Ibrahimovic için üzgünüm, ama büyük bir şovmen olduğunu söyleyemem” dedi.

Adana Demirspor’da forma giyen Mario Balotelli, Zlatan Ibrahimovic’in eleştirilerine sert bir yanıt verdi. Ibrahimovic, Balotelli’nin yeteneklerini iyi kullanmadığını ve fırsatları kaçırdığını belirtmişti. Balotelli ise bu açıklamaların aptalca olduğunu dile getirerek, “Bu biraz aptalca bir açıklama. Şimdi de kendini Tanrı sanan garip bir karakter oldu. Ibrahimovic için üzgünüm ama o büyük bir s..” şeklinde konuştu.

Mario Balotelli, Adana Demirspor’da oynayan bir futbolcudur. Zlatan Ibrahimovic, Balotelli’nin yeteneklerini iyi kullanmadığını ve kaçırılan fırsatları eleştirmiştir. Balotelli ise bu eleştirilere aptalca bir açıklama olarak yanıt vererek, “Ibrahimovic hakkında üzgünüm ama o garip bir karakter oldu. Bence bu açıklaması biraz aptalca” dedi.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com