Bakırköy'de Otomobillerin Hayalet Ekranları Çalındı

Bakırköy ilçesinde, park halindeki otomobillerin hayalet ekranlarını çalan şüphelilerin güvenlik kameralarına yansıyan anları, olay yerindeki iş yerlerinin kameraları tarafından kaydedildi. Yaşanan olayda, aynı marka ve model birkaç aracın ekranlarının çalındığı görülüyor.

Güvenlik görüntülerine yansıyan şüphelilerin, özel bir cihaz kullanarak araçların ekranlarını çaldığı belirlendi. Şüphelilerin, araçların içine girerek navigasyon sistemlerini çaldığı ve ardından kayıplara karıştığı görülüyor.

Aracını park eden bazı sürücüler, araçlarına döndüklerinde ekranlarının olmadığını fark etti. Durumu hemen polise bildiren sürücüler, olayın takibini sağlamaya çalışıyor.

Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı. Güvenlik kameralarından elde edilen görüntülerdeki şüphelilerin yakalanması için çalışmalar sürüyor.

Olayın ardından araç sahiplerine, park halindeyken ekranlarını dikkatli bir şekilde kapatmaları ve değerli eşyalarını gözden geçirmeleri konusunda uyarıda bulunan polis, vatandaşların tedbirli olmalarını istedi.

Şüphelilerin kimliklerinin tespiti ve yakalanması için çalışmaların sürdüğü bildirildi. Olayla ilgili ayrıntıların soruşturma sonucunda ortaya çıkacağı belirtildi.

Bakırköy’de yaşanan bu olay, otomobil sahipleri arasında endişeye sebep olmuş durumda. Polis ekiplerinin olayın aydınlatılması için yoğun çaba sarf ettiği gözleniyor. Vatandaşların da önlem alarak kendilerini ve araçlarını korumaya dikkat etmesi gerekiyor.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com