Ayrılık sonrası sosyal medyadan engellenen güzel yayıncı çılgına döndü! Mason Mount’a akılalmaz tehdit mesajı

Chelsea’nin genç yıldızı Mason Mount, TikTok yayıncısı Melissa Sloan ile yaşadığı belirsiz bir süreç sonrasında başı belaya girdi. İngiliz futbolcu, güzel yayıncı tarafından tehdit edildi.

Evening Standard’ın haberine göre, Mason Mount ile Melissa Sloan yaklaşık altı ay birlikte oldular. Ancak daha sonra yollarını ayırdılar ve Sloan, Mount’un kendisini sosyal medyada engellemesi sonrasında adeta çıldırdı.

Güzel yayıncı, dünyaca ünlü futbolcuyu 21 farklı numaradan arayarak birçok mesaj gönderdi. Sloan mesajlarından birinde, Mount’a “Benden özür dile yoksa “Şeytan Bebek” adında yeni bir karakterle tanışırsın” ifadelerini kullanarak tehdit etti.

Öte yandan, Mason Mount’un avukatları olayın ardından bir açıklama yaptı. Açıklamada, “Mason Mount, bu tür iddiaların doğruluğunda ısrar eden şahıslara yönelik yasal hukuki işlemleri başlatacaktır” denildi.

Futbol ve spor dünyasını yakından ilgilendiren bu olay, Melissa Sloan ile Mason Mount arasındaki ilişkinin ne şekilde ilerlediği konusunda da merak uyandırdı.

Kaynak: Haberler.com

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7888

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com