Arda Güler'in ne zaman döneceği belli oldu! Ancelotti bizzat tarih verdi

featured

Real Madrid Teknik Direktörü Carlo Ancelotti, Türk milli futbolcu Arda Güler’in geri dönüş tarihini açıkladı. Ancelotti’nin verdiği bilgilere göre, Arda Güler fiziksel durumu oldukça iyi olsa da biraz daha zamana ihtiyaç duyuyor. Ancak, 5 Kasım tarihindeki Rayo Vallecano maçında süre almasının beklendiği ifade ediliyor.

Arda Güler’in form durumunun harika olduğunu belirten Ancelotti, 10 günlük bir sürenin yeterli olabileceğini ifade etti. Bu gelişmeyle birlikte, Güler’in Rayo Vallecano maçında sahada olması bekleniyor.

Belirtmek gerekirse, Arda Güler’in dönüş tarihine ilişkin söylemler, Real Madrid Teknik Direktörü Carlo Ancelotti’ye aittir. Ancak, doğrudan kaynağa atıfta bulunulmamaktadır.

Söz konusu haberde, Türk futbolcu Arda Güler’in Real Madrid’deki geleceğine yönelik önemli bir bilgi paylaşımı yapılmaktadır. Ancak, hangi kaynak tarafından aktarıldığı ya da konuşmanın tamamının detaylarına dair bilgiler verilmemektedir. Bu durumda, haberin sadece içeriği aktarılmış ve yorumlanmıştır.

Özetle, Real Madrid Teknik Direktörü Carlo Ancelotti’nin Arda Güler’in dönüş tarihi hakkında yaptığı açıklamalar, milli futbolcunun 5 Kasım’da oynanacak olan Rayo Vallecano maçında sahada olmasını beklediğimizi göstermektedir. Ancak, bu bilgilerin kesinliği ve kaynağı hakkında herhangi bir bilgi verilmemektedir.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Arda Güler'in ne zaman döneceği belli oldu! Ancelotti bizzat tarih verdi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir