Arda Güler: Real Madrid’de Zor Günler ve Sakatlıklarla Başa Çıkmak

featured

Real Madrid Transferi ve İlk 4 Ayda 3 Sakatlık

Real Madrid’e transfer olan Arda Güler, ilk 4 ayında yaşadığı 3 sakatlıkla mücadele ediyor. Fakat, henüz Real Madrid formasını giyebilme şansı bulamadı. Bu zorlu süreçte milli futbolcu, doktorundan gelen kötü haberi duyduğunda duygusal bir an yaşadı. İlk sakatlığının ardından yaşadığı hayal kırıklığından dolayı gözyaşlarına boğulan Güler, “Ne zaman oynayacak olsam hep aynı, yıkıldım.” dediği iddia ediliyor.

İlk Ayda Sahalardan Uzak Kalma Beklentisi

İspanyol basınında yer alan haberlere göre, Arda Güler son sakatlığının ardından büyük bir moral bozukluğu yaşadı. Milli futbolcu, eflatun-beyazlıların doktorunun yaklaşık 1 ay boyunca sahalardan uzak kalması gerektiğini söylediğinde duygusal bir çöküntü yaşadı. Güler’in, “Ne zaman oynayacak olsam hep aynı, yıkıldım.” dediği iddia edilen an, taraftarları derinden etkiledi.

Real Madrid Doktorunun Açıklamaları ve Sonuçları

Real Madrid’de sık sık yaşanan sakatlık sorunlarına bir yenisi daha eklendi. Başta Arda Güler olmak üzere birçok futbolcu sık sık sakatlanıyor. Genç yıldızın üçüncü kez sakatlanması ve Bellingham’ın da sahalardan uzak kalması, eflatun-beyazlılarda baş doktor Niko Mihic’in görevine son verilmesine neden oldu. Marca’da yer alan haberde, takımın sağlık ekibinde değişiklik yapılmasının sebepleri detaylı bir şekilde ele alındı.

Bu olaylar, Arda Güler’in yaşadığı zorlukları ve Real Madrid’in sakatlık sorunlarını vurguluyor. Türk futbolcusunun sahalara ne zaman döneceği ve nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu olmaya devam ediyor.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Arda Güler: Real Madrid’de Zor Günler ve Sakatlıklarla Başa Çıkmak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir