Apple Watch’ta Tüm Mesajlar Tek Seferde Silinir Mi?

Apple Watch kullanıcıları, iPhone’larındaki Mesajlar uygulamasındaki tüm mesajlara erişebilirler. Bazı durumlarda, tüm mesajların silinmesi gerekebilir. Peki, Apple Watch’ta tüm mesajlar tek seferde silinir mi?

Hayır, Apple Watch bu özelliğe sahip değildir. Sadece her seferinde bir mesaj silinebilir. Apple Watch’unuzdaki dijital kurma kolunu basılı tutarak Mesajlar uygulamasını açabilirsiniz. Silmek istediğiniz sohbete gidin ve sola kaydırın. Sağlanan seçenekler arasından çöp simgesini seçin ve silme işlemini onaylamak için “Sil” düğmesine dokunun. Mevcut tüm konuşmalar için aynı işlemi tekrarlayın.

Ancak, Apple Watch’ta tek bir mesajı silme seçeneği yoktur. Tek seçenek, silmek istediğiniz mesajı içeren tüm sohbeti silmektir. Ayrıca, silinen mesajlar iPhone’da görünmeye devam eder ve Apple Watch mesajları ile iPhone mesajları senkronize edilmez. Bu nedenle, konuşmayı tamamen silmek istiyorsanız, bunu iPhone’unuzdan da manuel olarak yapmanız gerekir.

Kısa mesajları silerek kazanabileceğiniz alan miktarı önemsizdir çünkü metin mesajları fazla yer kaplamaz. Ancak, fotoğraf, video ve ses içeren birden çok görüşmeyi silmek, önemli bir yer açabilir. Apple Watch ile iPhone mükemmel bir şekilde senkronize olarak çalışır, bu nedenle tüm mesajlara erişmek kolaydır.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7888

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com