Apple Watch Müzik Yükleme!

Apple Watch’unuzda müzik dinlemek istiyorsanız, öncelikle saate müzik yüklemeniz gerekiyor. Apple Watch’un müzik depolama özelliği sayesinde, iPhone’unuza bağlı olmadan müzik dinleyebilirsiniz. Akış uygulamaları kullanabileceğiniz gibi, mevcut müziklerinizi de indirip saate yükleyebilirsiniz.

Apple Watch’a müzik yüklemek oldukça kolay bir işlem. Bunun için öncelikle iPhone’unuzun ve Watch uygulamasının yan yana olması gerekiyor. Watch uygulamasına girip Müzik sekmesine dokunduktan sonra Senkronize Edilmiş Müzik seçeneğini seçin. Bu ekrandan, saate yükleyeceğiniz müzikleri belirleyebilirsiniz. Apple Watch depolama kapasitesi modeline bağlı olarak değişir. Sınırlı bir depolama kapasitesine sahip olduğu için, saate kaç şarkı yükleyebileceğinize dair bir sınır vardır. Yüklenebilecek şarkı sayısı modeline göre değişmektedir.

Apple Watch’ta müzik çalmak için kablosuz kulaklık veya hoparlör kullanmanız gerekiyor. Ayarlar > Bluetooth sayfasından kulaklık bağlantısını gerçekleştirdikten sonra Müzik uygulamasından indirdiğiniz şarkılara ulaşabilirsiniz. Müzik seçeneğindeki Kitaplık > İndirilenler > Şarkılar’a dokunarak yüklediğiniz müzikleri görüntüleyebilirsiniz.

Overall, Apple Watch’un müzik depolama özelliği sayesinde, iPhone’unuza bağımlı kalmadan müzik dinleyebilirsiniz. Bunun için saate müzik yüklemeniz gerekmektedir. Birkaç adımda Apple Watch’a müzik yükleyebilir ve sevdiğiniz şarkıları dinleyebileceğiniz cihazınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com