Apple Watch Güncelleme Yapmıyor?

Apple Watch güncelleme yapmıyor sorunu ile karşı karşıya kaldıysanız, endişelenmeyin. Bu yazımızda size Apple Watch’unuzun en son sürüme güncellenmesine yardımcı olacak bazı ipuçları vereceğiz.

Apple Watch’unuzu Şarj Cihazına Bağlayın:
Bir güncelleme yapabilmeniz için, Apple Watch’unuzun yeterli şarj seviyesinde olduğundan emin olmanız gerekiyor. Apple Watch’unuzu şarj cihazına bağlayarak şarj seviyesini kontrol edebilirsiniz.

Bağlantılarınızı Kontrol Edin:
Apple Watch’unuz ve iPhone’unuzun güncelleme tamamlandığında aynı Wi-Fi ağına bağlı olduğundan emin olun.

Apple Watch’unuzu Yeniden Başlatın:
Apple Watch güncellemesi başlamazsa ve güncelleme yapmıyorsa, Apple Watch’unuzu yeniden başlatmak işe yarayabilir. Ancak, Apple Watch’unuz bir güncelleme işlemi sırasındaysa asla yeniden başlatmayı zorlamayın.

iPhone’unuzu Yeniden Başlatın:
Eşleştirilmiş iPhone’unuzu yeniden başlatarak güncellemeyi zorlayabilirsiniz.

Yeterli Alanınız Olup Olmadığını Kontrol Edin:
Apple Watch’unuzda ve iPhone’unuzda yeterli alan olup olmadığını kontrol edin. Güncelleme dosyasını silerek, alanda yer açabilirsiniz.

Güncelleme Dosyasını Silin:
Apple Watch güncelleme yapmıyorsa, iPhone’unuzda Watch uygulamasını açın ve Genel > Kullanım > Yazılım Güncelleme’ye dokunarak güncelleme dosyasını silin.

Apple Watch’unuzu Eşlemesini Kaldırın ve Yeniden Eşitleyin:
Apple Watch’unuz bir güncellemeyi algılamıyorsa veya yükleyemiyorsa Watch’un eşlemesini kaldırın, yenisiyle eşleyin. Kurulumdan sonra, Apple Watch’unuzun eşlemesini tekrar kaldırın ve en son yedeklemenizi geri yükleyin.

Apple Watch güncelleme işlemi genellikle 15 dakika ile bir saat arasında tamamlanır. Bu adımlar, Apple Watch’unuzu en son sürüme güncelleme konusunda size yardımcı olabilir.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7888

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com