Apple Watch Ekranı Ters Gösteriyor!

Apple Watch kullanıcıları arasında yaygın bir problem olan ekranın ters gösterilmesi sorunuyla karşılaşıyorsanız, endişelenmenize gerek yok. Bu sorunu çözmek oldukça kolay! Çoğu akıllı saat dokunmatik ekranlara sahip olduğundan, bazı markalar solak kullanıcılara saat ekran yönünü ters çevirme seçeneği sunuyor. Bu özellik sadece Samsung ve Apple akıllı saatlerde mevcut olup, diğer markalar için üçüncü taraf uygulamaları kullanmanız gerekiyor.

Apple Watch için ekran yönünü değiştirmek için iki seçeneğiniz var: telefonunuzdan veya doğrudan saatinizden. Telefonunuzdan yapmak isterseniz, öncelikle Ayarlar uygulamasına gidin, Genel’i seçin ve Yön seçeneğine tıklayın. Buradan hangi bileğe takacağınızı ve saat yönünü seçebilirsiniz.

Saatinizden yapmak isterseniz, izle uygulamasını açın ve Saat Yönü seçeneğine tıklayın. Başka bir seçim yapmanız gerekmeden saatin bileğinize takıldığı tarafı zaten otomatik olarak algılayacaktır.

Bu adımları uyguladıktan sonra, Apple Watch ekranı ters gösteriyor sorunu çözülmüş olacak. Artık saatinizin ekranını doğru şekilde kullanabilir ve tüm özelliklerine kolayca erişebilirsiniz.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com