ABD Kongresi'nde "trans çocuk" oturumunda konuşan küçük kızın söyledikleri tüyler ürpertti: Çocukluğum mahvoldu

ABD Kongresi’nde ‘sözde trans çocuk’ oturumunda konuşan bir kız çocuğunun söyledikleri şoke etti. Chloe Cole isimli 16 yaşındaki çocuğun ailesi yardımıyla 12 yaşında erkek olmaya karar vermesi ve daha sonra bu karardan pişmanlık duyması üzerine yaptığı konuşmada, “Çocukluğum mahvoldu. Yeterince çocuk bu sözde bilimin kurbanı oldu. 12 yaşındaki çocuklara yanlış bedende doğduklarını, kendi bedenlerini reddetmelerini söylemeyi bırakmalısınız.” ifadelerini kullandı.

Bu konuşmada Chloe Cole, kendi yaşadığı deneyimi ve bu tarz müdahalelerin çocukları nasıl etkilediğini dile getirdi. Çocukların bedenlerini kabullenmeleri ve doğal gelişimlerini takip etmeleri gerektiğini vurgulayan Chloe, bilimsel olmayan yöntemlerin çocukları olumsuz etkileyebileceğine dikkat çekti.

Çocukların cinsiyet değişikliği gibi kalıcı kararlar vermeden önce iyi düşünmeleri gerektiğini söyleyen Chloe Cole’un konuşması tartışmalara yol açtı. Kimi insanlar, çocukların bedensel ve cinsel kimliklerini keşfetmeleri için destek olunması gerektiğini savunurken, bazıları ise çocukları bu konularda yönlendirmenin sakıncalı olduğunu düşünüyor.

Ancak konuşmanın detayları ve Chloe Cole’un yaşadıkları hakkında daha fazla bilgi vermek mümkün değil. Çünkü bu konuda detaylı kaynaklar ve bilgiler bulunmuyor. Bu nedenle haberi sizinle paylaşmakla birlikte, konuya ilişkin daha fazla bilgi edinmek için kaynak belirtemiyoruz.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7761

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir