4 Adımda WhatsApp Durumuna Ses Ekleme!

WhatsApp, artık durum bölümüne ses eklemenize olanak sağlıyor. Bu özellikle kullanıcılar, en fazla 30 saniye uzunluğundaki kayıtları durum olarak paylaşabiliyorlar. Kayıtlar, en fazla 24 saat sonra durumdan siliniyor.

Bu özellikle .mp3, .wav, .aac veya .m4a gibi yaygın ses dosya türleri kullanılabiliyor. Kullanıcılar, arkadaşlarıyla komik hikayeler, duygu ve düşüncelerini paylaşabilirler. Ayrıca, sevdikleri şarkıları, podcast’leri veya sesli notları da paylaşabilirler.

Ses durumu eklemek oldukça kolay. Sadece WhatsApp ana ekranındaki Durum sekmesine geçin ve Durum ekranınızın altında yer alan kalem simgesine dokunun. Mikrofon simgesine dokunarak ses kaydınızı başlatın ve kaydı tamamladıktan sonra ok simgesine dokunarak ses durumunuzu paylaşabilirsiniz.

Ancak, unutulmaması gereken en önemli nokta, varsayılan olarak, gönderilen her şeyin WhatsApp hesabından erişimi olan herkes tarafından görüntülenebileceğidir. Bu nedenle, kullanıcılar durumlarını belirli kişilerden gizleyebilir veya sadece belirli kişilerle paylaşabilirler. WhatsApp durumuna ses eklemek artık bu kadar kolay!

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com