4 Adımda Huawei Telefonda Kolaj Yapma!

Huawei telefonda kolaj yapmak için herhangi bir uygulama yüklemenize gerek yok. Galerideki fotoğraflardan birçoğunu seçip kolaylıkla Huawei telefonda kolaj oluşturabilirsiniz. Kolaj, farklı görüntülerin bir tuval veya kağıda yapıştırılmasından oluşan çok eski bir tekniktir. Huawei kolaj özelliğini kullanarak, cep telefonu galerinizde bulunan birden fazla fotoğrafı tek bir fotoğrafta birleştirebilir, daha kolay paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik kolaj yapma tamamen ücretsiz!

Huawei telefonunda kolaj yapmak için ilk olarak fotoğraf galerisine girmeniz gerekiyor. Galeriye girdikten sonra, görüntülerin bulunduğu klasörü seçmeniz gerekecek. Her durumda, tam olarak nerede olduklarına dair şüpheleriniz varsa her zaman “Tüm fotoğraflar” klasörünü seçebilirsiniz.

Bir sonraki adım, çoklu seçicinin etkinleştirilmesi için parmağınızı bir görüntü üzerinde tutmaktır. Artık kolaja eklemek istediğiniz görselleri işaretleyebilirsiniz. Galerideki resimlerden 2 ila 9 resim arasından seçim yapabilirsiniz.

Kolaj yapılacak resimleri işaretledikten sonra, “Oluştur” simgesine tıklamalısınız. Bunu yaparken üzerine basmanız gereken “Kolaj” seçeneğini göreceksiniz.

Şimdi sistemin resimlerinizle kolajı otomatik olarak oluşturduğu ekrana geçeceksiniz. Telefon, 52 temel ve 29 estetik şablon arasından en uygun şablonu önerecek ve düzeni otomatik olarak optimize edecektir. Şablonu değiştirebilir ve hatta nihai sonucu çevreleyen çerçeveyi ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz.

Bitirdikten sonra, sadece sağ üstteki Kaydet simgesine tıklamanız yeterli. Tüm fotoğraflarla oluşturulan görüntü, doğrudan diğer fotoğraflarla birlikte saklanır ve görebilirsiniz.

Huawei telefonunuzda kolaj yaparken, kullanabileceğiniz fotoğraf boyutlarına sınırlama yoktur. Ancak, kolajınızın daha estetik görünmesi için fotoğraflarınızın aynı boyutta olmasını öneririz.

Huawei telefonda kolaj yapmak bu kadar kolay ve ücretsiz!

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com