2 Dakikada Bose Bluetooth Kulaklıkları Mac’e Bağlama!

Aktif gürültü engelleme özelliğine sahip yeni bir çift Bose kulaklık aldınız ve MAC bilgisayarınıza bağlamak istiyorsunuz? Çözüm oldukça basit. Bu yazıda, Bose kulaklıklarınızı MAC’inize bağlamak için bilmeniz gereken bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Bose, ünlü bir ses şirketi olup 1964 yılında Massachusetts Institute of Technology’de bir doktor olan Amar Bose tarafından kurulmuştur. Bose kulaklıkları, uluslararası ses piyasasında bulunan yüksek kaliteli kulaklıklardan biridir. Mobil cihazlara Bose Connect uygulamasını kullanarak kolayca bağlanabilirsiniz. Ancak, bu uygulama sadece mobil cihaz işletim sistemlerinde kullanılmaktadır. Bu nedenle, Mac ile eşleştirmek için birkaç ince ayar gerekiyor.

Macbook Pro/Air, iMac, Mac Mini veya Mac Pro’nuzda, ekstra yazılım veya teknik bilgi gerektirmeden Bose kulaklıklarınızı bağlayabilirsiniz.

Bose Bluetooth kulaklıkları MAC’e bağlamak için yapmanız gereken adımlar şunlardır:

1. Sistem Tercihleri’ni seçin.

2. Ses’i seçin ve Bluetooth’u tıklayın.

3. (Bluetooth ayarlarına menü çubuğundan da erişebilirsiniz. Ekranın sağ üst köşesinde, Bluetooth simgesini ve ardından Bluetooth Tercihlerini Aç öğesini seçin) Bluetooth açık değilse, Bluetooth’u Aç’ı etkinleştirin.

4. Eşleştirme moduna girmek için güç düğmesine uzun basın. Bluetooth göstergesi mavi renkte yanıp sönmeye başlayana kadar bekleyin.

5. Bluetooth kulaklıklarınız eşleştirme moduna girdikten sonra, Mac’inizde Bluetooth ayarlarınızda göreceksiniz. Son olarak eşleştir seçeneğine tıklayarak işlemi tamamlayın.

Bose kulaklıklar birden fazla cihaza bağlanabilir ve Apple cihazlarıyla da sorunsuz çalışabilir. Ancak, kulaklığınızı mevcut cihazlar listesinde göremiyorsanız, Mac’inizde Bluetooth’u kapatıp açmanız gerekebilir.

Bose Bluetooth kulaklıkları MAC’e bağlamak oldukça kolay bir işlemdir. Bizimle paylaştığımız bilgileri kullanarak, hızlı ve kolay bir şekilde MAC’inize bağlayabilirsiniz.

Haber Merkezi
Haber Merkezi
Articles: 7890

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş kingroyal giriş kingroyal meritking meritkingadres.com