18 yıl sonra ilk kez listede yok! İşte Ballon d'Or'a aday gösterilen futbolcular

featured

Ballon d’Or’un aday listesi belli oldu! Yılın en iyi futbolcusu ödülü için heyecan dorukta. Cristiano Ronaldo’nun 18 yılın ardından ilk kez adaylık listesinde yer almadığı görüldü. Al Nassr forması giyen Ronaldo, büyük bir sürpriz yaparak listeye adını yazdıramadı.

Bu yılın dikkat çeken adayları arasında ise Barcelona’nın yeni transferi Kim Min-Jae ve Barcelona’da forma giyen İlkay Gündoğan bulunuyor. İki oyuncu da gösterdikleri performans ve başarılarıyla dikkat çekti ve bu sayede yılın en iyi oyuncusu ödülüne aday gösterildi.

Ballon d’Or ödülü futbol dünyasında büyük bir prestij taşıyor. Futbolcular, performanslarına ve başarılarına göre seçilen seçkin bir grup tarafından değerlendiriliyor. Bu ödül, futbol kariyerindeki en büyük başarılardan biri olarak kabul ediliyor.

Futbolseverler, adaylık listesini heyecanla bekliyordu ve sonunda adaylar belli oldu. Ünlü futbol yıldızlarının arasından Kim Min-Jae ve İlkay Gündoğan’ın çıkması, futbol dünyasında büyük bir sürpriz olarak karşılandı.

Ballon d’Or ödül töreni için geri sayım başladı. Futbolseverler, en iyi futbolcunu seçmek için heyecanla sonuçları bekliyor. Bu yılın kazananının kim olacağı ise merak konusu. Futbol dünyası, adaylar arasından en iyiyi seçmek için sabırsızlıkla bekliyor.

Bu yazıda Ballon d’Or aday listesinin belli olduğu ve Cristiano Ronaldo’nun beklenmedik şekilde listede yer almadığı belirtiliyor. Aynı zamanda Kim Min-Jae ve İlkay Gündoğan’ın da ödüle aday gösterildiği vurgulanıyor. Futbolseverlerin heyecanla sonuçları beklediği belirtilerek, ödül törenine dair meraklar artıyor. Son paragrafta ise ödülün futbol dünyasında ne kadar önemli olduğundan bahsediliyor.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
18 yıl sonra ilk kez listede yok! İşte Ballon d'Or'a aday gösterilen futbolcular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir